Kasetiniai roletai

Roletai – puikus pasirinkimas ne tik namams, bet ir biurui, todėl UAB „Destinus“ juos išsirinks kiekvienas. Siūlome rinktis iš 10 skirtingų roletų tipų ir daugiau nei iš 300 audinių. Jie gali būti naudojami net ir specialios paskirties patalpose – vonios kambariuose, virtuvėje, gamybinėse patalpose ir kt.

Lengvai sukursite išskirtinį interjerą rinkdamiesi labiausiai Jūsų poreikiams tinkantį roletų tipą bei pasirinkto modelio, spalvos ir raštų audinį.

Klientus maloniai konsultuoja kvalifikuoti kompanijos darbuotojai, todėl įsigyti roletus bet kokio tipo langams yra iš tiesų paprasta.

Kur įsigyti?

Išsamią informaciją apie roletų pasirinkimą, kainas, gamybą ir montavimą galite gauti paskambinę telefonu +370 600 29 535 arba atvykę į mūsų parduotuvę įsikūrusią  Klaipėdos g. 79A, Panevėžyje.

Didmenine prekyba užsiimantiems ir verslo klientams visa reikalinga informacija teikiama telefonu +370 643 56 689 arba el. paštu vadyba@destinus.lt.

Kodėl klientai renkasi UAB „Destinus“ roletus?

  • Kokybiška produkcija. Kompanija naudoja tik kokybiškas medžiagas, todėl roletai tarnauja itin ilgai.
  • Lanksčios galimybės. Siūlome įsigyti specialiai Jūsų langui gaminamus roletus, todėl jie idealiai tiks bet kokių matmenų langams.
  • Ypač gera kaina. Esame gamintojai, o ne perpardavėjai, todėl roletus įsigysite už itin patrauklią kainą.
  • Išskirtinis dėmesys klientui. Kompanijoje dirbantys specialistai patys išmatuoja Jūsų langus ir pritvirtina roletus. Mūsų darbuotojai tiesiogiai bendradarbiauja su gamybos skyriumi, todėl išvengsite bet kokių nesklandumų.
  • Kokybę patvirtina garantija. Visai UAB „Destinus“ produkcijai taikomos ilgalaikės garantijos, todėl klientai visada džiaugiasi kokybiškais pirkiniais.
Kasetiniai roletai